Autor: Adam Spáčil

Je Trading 212 vhodný pro začátečníky?

Ano. Trading 212 je dobrý broker pro začátečníky.

Ano. Trading 212 je dobrý broker pro začátečníky. Při hodnocení služeb makléře obecně existuje mnoho aspektů, možná až příliš mnoho na to, abychom je vyjmenovali. Níže se zaměříme na nejdůležitější kritéria, která je třeba zohlednit při určování, zda je makléř vhodný pro začátečníky.

Broker vhodný pro začátečníky by měl mít:

 • vynikající webovou a mobilní obchodní platformu
 • nízké poplatky
 • skvělé vzdělávací nástroje
 • dobrý zákaznický servis
 • snadný proces otevření účtu
 • nízký minimální vklad

Důležitá je také spolehlivost, ale protože doporučujeme pouze spolehlivé brokery regulované spolehlivými finančními úřady, to je jedna z věcí, o kterou se nemusíte bát

Stále více lidí se chce stát hráčem na finančních trzích, ať už jako obchodníci nebo investoři. Při zjišťování základních informací se však může snadno stát, že se budete cítit zahlceni obrovským množstvím informací dostupných na internetu.

Důvod je jednoduchý: Výběr správné služby, zejména když podnikáte první kroky v obchodování, je velmi důležitý

V tomto článku ověříme, zda je Trading 212 správnou volbou pro začínajícího obchodníka.

Odmítnutí odpovědnosti: 68 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Jen krátké upozornění: Společnost Trading 212 se zaměřuje především na CFD. Obvykle nedoporučujeme produkty CFD začátečníkům, protože mohou být poměrně riskantní.

Na druhou stranu, Trading 212 poskytuje kromě CFD také skutečné akcie / hotovostní akcie / podkladové akcie. Při investování do skutečných akcií si můžete koupit skutečné akcie společnosti namísto CFD kontraktu na akcie

Podívejme se na jeho služby jednu po druhé podle kritérií, která jsme stanovili výše, abychom si udělali celkový obrázek.

 • Pokud jde o její webovou platformu, Trading 212 by mohla vyhovovat potřebám začátečníků: Uživatelsky přívětivá. Dvoufázové (bezpečnější) přihlášení. Dobrá funkce vyhledávání. Celkově může být tato platforma optimální volbou pro začátečníky.
 • mobilní platforma společnosti Trading 212 je poměrně dobře navržena: Uživatelsky přívětivá. Dobrá funkce vyhledávání. Cenová upozornění. To může být užitečné pro první kroky na vaší obchodní cestě.
 • Platby jsou jedním z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o obchodování, a Trading 212 si v některých oblastech vede dobře: Bezplatné obchodování s akciemi a ETF. Žádné poplatky za výběr a nečinnost. Poplatky však mohou být ve srovnání s některými konkurenty vyšší. Oblasti, které je třeba zlepšit: Vysoké poplatky za forex. Vysoká míra financování.
 • Proces založení účtu je skvělý, když je od začátku bezproblémový. Společnost Trading 212 odvádí v této oblasti vynikající práci: Rychle. Plně digitální. Žádný minimální vklad.
 • Demo účet. Výukový program pro obchodní platformu. Výuková videa. Výukové materiály společnosti Trading 212 by však mohly být vylepšeny.Oblasti ke zlepšení: Žádné webináře.
 • Když potřebujete pomoc, jedna věc, ke které byste měli mít okamžitý přístup, je zákaznický servis Zákaznický servis společnosti Trading 212 v těchto bodech obecně získal dobré hodnocení: Živý chat. Relevantní odpovědi. Dostupnost 24/7.
 • Nízké minimální vklady a nízkonákladové transakce jsou atraktivní pro nové obchodníky. Procesy vkladu a výběru u společnosti Trading 212 mají co nabídnout: K dispozici je kreditní/debetní karta. Výběr zdarma.

Podívejme se celkově na to, jak si Trading 212 stojí v porovnání se svými kolegy, pokud jde o platformy, poplatky, založení účtu a vzdělávací nástroje. Naše hodnocení je na stupnici od 1,0 do 5,0, od nejhoršího po nejlepší.

Služby obchodování 212 ve srovnání s podobnými makléři
Trading 212 XTB eToro
Hodnocení webové platformy 4.4 hvězdičky 4.4 hvězdičky 4.4 hvězdičky
Hodnocení mobilní platformy 4,9 hvězdičky 4.4 hvězdičky 4,7 hvězdičky
Poplatky Nízká Nízká Nízká
Hodnocení otevření účtu 4,5 hvězdičky 5.0 hvězdičky 5.0 hvězdičky
Hodnocení vzdělávání 4.0 hvězdičky 5.0 hvězdičky 4.8 hvězdičky
Hodnocení zákaznického servisu 5.0 hvězdičky 4.4 hvězdičky 1,5 hvězdičky
Hodnocení vkladů a výběrů 4.3 hvězdičky 4,5 hvězdičky 3,9 hvězdičky

Pokud si chcete přečíst více o společnosti Trading 212, klikněte na "Navštívit makléře" a přejděte na webové stránky makléře. Máme pro vás také podrobnou recenzi brokera, kterou si můžete přečíst kliknutím na tlačítko "Více".


Každý den slyšíme stále více příběhů o klientech, kteří přišli o své peníze kvůli podvodníkům z Telegramu nebo prostřednictvím neregulovaných služeb. recenzujeme pouze brokery, kteří mají spolehlivé finanční regulátory Trading 212 je proto spolehlivým a důvěryhodným brokerem.

Pokud pro vás Trading 212 není tím pravým brokerem, pokračujte a podívejte se na naše tipy na některé alternativy.

Pokud máte také pocit, že vám některé věci nebyly jasné, pokud jde o svět brokerů, žádný strach. Máme pro vás spoustu obsahu, který vaše otázky pokryje.

Doufáme, že pro vás byly všechny výše uvedené informace užitečné. Pokud máte nějaké dotazy, budeme rádi, když nám napíšete!

Nejnovější články