Založení účtu u eToro: Jak se zaregistrovat? 2023

Vybrat si eToro jako makléře svého prvního obchodu je dobrý nápad, jděte do toho. Jak se zaregistrovat?

Vybrat si eToro jako makléře svého prvního obchodu je dobrý nápad, jděte do toho. V tomto článku vás provedeme všemi potřebnými kroky, od registrace až po nastavení prvního příkazu. U eToro je otevření účtu jednoduché a nepotřebuje žádné předchozí znalosti Pokud jste si už někdy někde na internetu účet otevřeli, v podstatě už víte, co vás čeká.

Abychom vám to stručně shrnuli: eToro je globální broker. Je regulován špičkovými úřady, jako je britský FCA nebo australský ASIC. eToro USA LCC nenabízí CFD, k dispozici jsou pouze reálná krypto aktiva.

DŮLEŽITÉ:

 • Registrace trvá v průměru jen 15 minut, zatímco schválení účtu může trvat 1-4 dny
 • Budete muset prokázat svou totožnost a bydliště pomocí dokumentů:
  • Doklad totožnosti: cestovní pas / občanský průkaz
   Doklad o bydlišti: účet za služby, výpis z bankovního účtu
 • eToro je spolehlivý broker regulovaný nejvyšší úrovní regulátora

Nejprve musíte vyplnit registrační formulář a požádat o účet. Vaše žádost potřebuje čas na ověření [1 den], po kterém můžete vložit peníze a začít obchodovat.

Průvodce otevřením účtu eToro krok za krokem

 1. Přejděte na webové stránky a začněte s registrací
 2. Vyplňte pravdivé údaje ( jak osobní, tak i o vašich zkušenostech)

Jaký účet eToro si vybrat?

Chcete-li prozkoumat možnosti, které tento broker nabízí, budete si muset vybrat typ účtu, a k tomu byste měli zvážit, jak jste zkušení v obchodování a investování.

Jakou základní měnu si vybrat?

eToro má k dispozici 1 základní měnu, kterou je USD

Možná budete muset zaplatit poplatek za převod, pokud:

 • obchodujete s aktivy, která nejsou v USD
 • provedete vklad v jiné měně než USD

Po vyplnění formuláře, nahrání dokumentů, výběru typu účtu, základní měny a dokončení obchodního průzkumu bude váš účet velmi brzy ověřen.

Proč musím vyplnit průzkum obchodních zkušeností?"

Na první pohled se to může zdát děsivé, ale není se čeho obávat. Jedná se o standardní postup, protože makléři se potřebují ujistit, že máte základní finanční znalosti a jste si vědomi rizik spojených s obchodováním.

Také se nebojte, pokud se vás makléř bude ptát na vaše finanční zázemí, např. na váš dostupný majetek, výši platu. I to je součástí procesu hodnocení rizik - abyste se ujistili, že nepřijímáte investice a obchody, které si nemůžete dovolit.

Chcete-li provést první obchod, musíte svůj účet financovat. Obecně makléři nabízejí řešení v podobě bankovního převodu / ACH / kreditní nebo debetní karty / převodu z elektronické peněženky.

Je u eToro stanoven minimální vklad?

Naneštěstí ano. U eToro je minimální výše vkladu 50 USD.

To znamená, že musíte vložit alespoň 50 dolarů, abyste mohli začít obchodovat.

Pokud však máte pocit, že tato služba není vaším šálkem čaje: žádný strach. Po vkladu se můžete kdykoli odhlásit a vybrat své prostředky.

Pokud jste obdrželi ověřovací e-mail, můžete se pustit do investování!

Tady je návod, jak začít po financování účtu:

 • Nejprve si prohlédněte produkty na platformě. Můžete také vyhledávat aktiva pomocí jejího vyhledávacího nástroje,
 • Zde uvidíte seznam aktiv podle určitých kategorií, například tříd aktiv,
 • Kliknutím/klepnutím na aktivum zobrazíte jeho graf,
 • Po tomto kroku můžete snadno zadat velikost transakce, typy příkazů a podmínky.


Ano, eToro lze považovat za legitimního makléře, protože je regulován alespoň jedním regulátorem nejvyšší úrovně, což je skvělá známka spolehlivosti.

Pro vás to znamená, že vaše peníze jsou v dobrých rukou a s největší pravděpodobností se nestanete obětí podvodu ze strany eToro.

Při zakládání účtu u eToro nebudete muset za vytvoření účtu nic platit. Také můžete svůj účet kdykoli zrušit.

Vždy, když se chystáte ponořit do financí, ujistěte se, že víte, komu své peníze svěřujete. Ujistěte se, že makléř je považován za důvěryhodného. Na našich stránkách BrokerChooser doporučujeme pouze regulované brokery, což znamená, že na činnost brokera dohlíží důvěryhodný orgán.

Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: 81 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Investování do kryptoaktiv je vysoce volatilní a v některých zemích EU není regulováno. Žádná ochrana spotřebitele. Může být uplatněna daň ze zisku.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Zdroje: brokerchooser.com, Unsplash.com

Nejnovější články