Autor: Adam Spáčil

Kryptopeněženka eToro: Návod, jak můžete převést své kryptoměny

Pokud jste na platformě, můžete svá aktiva vyplácet do eToro Money, což je externí kryptopeněženka.

Pokud jste na eToro platformě, můžete svá aktiva vyplácet do eToro Money, což je externí kryptopeněženka. eToro Money funguje jako aplikace, kterou si můžete stáhnout do zařízení se systémy iOS a Android. Vaše uživatelské jméno a heslo pro aplikaci eToro Money se bude shodovat s přihlašovacími údaji k vašemu obchodnímu účtu eToro.

Přihlašovací údaje k aplikaci eToro Money se budou shodovat s přihlašovacími údaji k vašemu obchodnímu účtu eToro.

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní a neregulovaná. Neexistuje žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

Průvodce krok za krokem převodem kryptoaktiv na eToro Money

Postupujte podle následujících kroků, abyste si mohli vybrat svá kryptoaktivní aktiva z obchodní platformy do peněženky eToro Money:

  1. Stáhněte si, nainstalujte a přihlaste se do aplikace eToro Money Jakmile tak učiníte, v obchodní platformě eToro se objeví možnost převodu kryptoaktiv do kryptopeněženky. (Abyste mohli peněženku používat, musíte mít mobilní telefon s funkcí SMS. V aplikaci eToro Money je povinné dvoufaktorové ověřování (2FA))
  2. V obchodní platformě klikněte na záložku Portfolio
  3. Pokud máte více než jedno kryptoaktivum, zvolte to, které chcete převést.
  4. Systém zobrazí všechny vaše otevřené obchody pro dané kryptoaktivum. Klikněte na konkrétní obchod, který chcete převést.
  5. Na obrazovce Upravit obchod klikněte na "Převést do peněženky".
  6. Podrobně si prohlédněte podrobnosti převodu. Kliknutím na tlačítko "Převést" zahájíte proces.
  7. Gratulujeme, máte hotovo! Obdržíte oznámení, které potvrdí, že žádost byla odeslána. V řádku obchodu se zobrazí "Čeká na převod". Máte možnost žádost zrušit, dokud nebude proces převodu dokončen.

Pokud se vaše žádost o převod zpracovává, zůstává daná pozice otevřená a může být stále uzavřena jakýmkoli dříve nastaveným příkazem Stop Loss nebo Take Profit. Příkazy Stop Loss nebo Take Profit můžete upravit nebo zcela zrušit, abyste zajistili, že váš požadavek na převod zůstane aktivní.

Pro každý obchod, který chcete přesunout do své peněženky, musíte iniciovat samostatný převod. Nemůžete iniciovat jeden převod pro přesun všech svých obchodů v rámci jednoho aktiva. Daný obchod nebudete moci převést částečně, buď převedete celý obchod, nebo vůbec.

Všimněte si, že proces převodu kryptoaktiv z obchodní platformy do peněženky je pouze jednosměrný. Jinými slovy, žádná kryptoaktivita, kterou převedete z platformy eToro do peněženky, nemůže být převedena zpět. Převody kryptoaktiv z obchodní platformy do peněženky se provádějí pouze v jednom směru. obchodní platformu

Jakmile je vaše krypto převedeno do kryptopeněženky eToro Money, můžete ho převést na jinou krypto peněženku nebo poslat jinam.

Požadavky na převod kryptoa do eToro Money

Do krypto peněženky eToro Money lze převést pouze BUY (dlouhé) pozice, které jsou kryté skutečnými krypto (ne CFD). Kryptoaktivum držené v pozicích CopyTrader a Smart Portfolio nelze do kryptopeněženky převést.

V době psaní článku peněženka eToro Money podporovala následující mince: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Stellar, Tron a XRP Pomocí peněženky můžete tyto měny převádět, posílat, přijímat, nakupovat a konvertovat.

Poplatky za převod kryptoměn na eToro

Kryptoaktivum můžete převést z investiční platformy do kryptopeněženky eToro Money za poplatek, který se odečítá v jednotkách. Poplatky se počítají podle velikosti pozice a u velkých transakcí zprostředkovatel uplatňuje strop.

  • Poplatek za převod mincí 0,5 % z velikosti transakce

  • Poplatek minimálně 1 USD (v jednotkách)

  • Poplatek maximálně 50 USD (v jednotkách)

Poplatky za převod klíčových kryptoměn
Kryptografický/výkupní poplatek Minimální výše pozice (v jednotkách) Poplatek Minimální poplatek Maximální poplatek
Bitcoin (BTC) 0,007195 0,5 % 1$ 50$
Ethereum (ETH) 0,107588 0,5 % 1 USD 50$
XRP (XRP) 17,7574 0,5 % 1 USD 50$
Litecoin (LTC) 0,084546 0,5 % 1 USD 50$
Bitcoin Cash (BCH) 0,02296 0,5 % 1 USD 50$
Stellar (XLM) 45.15749 0,5 % 1 USD 50$
Tron (TRX) 120 0,5 % 1$ 50$

Kromě poplatku za převod, který si účtuje zprostředkovatel, je zde ještě poplatek za blokování a eToro vám při potvrzení převodu poskytne pouze odhad výše tohoto poplatku.

Poplatky budou strženy z vašeho zůstatku na stejném aktivu, které je převáděno. Pokud například chcete převést bitcoin, musíte mít na svém zůstatku k dispozici potřebné množství bitcoinů, které pokryje všechny související poplatky.

Přečtěte si naši celou recenzi eToro.

Kryptoaktivum je vysoce volatilní a neregulované. Neexistuje žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

Odmítnutí odpovědnosti za rizika

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Odmítnutí odpovědnosti: CFD jsou složité nástroje a díky pákovému efektu s sebou nesou vysoké riziko rychlé ztráty peněz. 77 % účtů drobných investorů při obchodování s CFD u tohoto poskytovatele ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz.

Předchozí výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 kompletních let a nemusí být dostatečným podkladem pro investiční rozhodnutí.

Obchodování s kopiemi je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry.

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní a ve Spojeném království neregulovaná. Žádná ochrana spotřebitele. Na zisky se může vztahovat daň.

eToro USA LLC nenabízí CFD a neposkytuje žádné záruky a nenese žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, kterou připravil náš partner s využitím veřejně dostupných informací o společnosti eToro, které nejsou specifické pro daný subjekt.

Nejnovější články