Autor: Adam Spáčil

Jak můžete vkládat peníze na eToro: Kompletní průvodce

Jak vložit peníze na eToro v roce 2023? Registrace u eToro je jednoduchá.

Při otevření abyste mohli začít obchodovat, budete muset na svůj obchodní účet vložit peníze. Klienti eToro mají k dispozici několik způsobů vkladu, kterými mohou poslat peníze na svůj účet drobného investora.


Vkládání finančních prostředků u eToro je jednoduchý proces a jebezplatný, protože makléř si neúčtuje žádný poplatek za vklad. Jinými slovy, zaplatíte pouze náklady účtované bankou nebo jakoukoli třetí stranou, kterou použijete k zaslání peněz.

Jak vložit peníze u společnosti eToro: průvodce krok za krokem

Podrobný návod k tomu, jak vložit peníze u společnosti eToro. Proces vkladu je rychlý a jednoduchý. Chcete-li poslat peníze na svůj účet eToro, postupujte podle následujících kroků:

  1. Přihlaste se ke svému účtu
  2. Klikněte na "Vložit prostředky"
  3. Zadejte částku a vyberte měnu
  4. Zvolte preferovaný způsob vkladu (tj. bankovní převod, platební karta atd.
  5. Prohlédněte si transakci

Průměrné doby převodu pro různé způsoby vkladu jsou:

  • Bezhotovostní převod: 2-3 dny
  • Kreditní / debetní karta a online peněženky: okamžitě nebo několik hodin
  • .

Po dokončení transakce makléř obvykle zašle e-mail s potvrzením přijetí vkladu.

Způsoby vkladů na eToro

Kromě bankovních převodů (tzv. bankovních převodů), můžete k převodu peněz na svůj obchodní účet eToro použít debetní kartu, kreditní kartu nebo různé elektronické peněženky.

Podívejte se na následující tabulku, kde najdete všechny možnosti vkladu, limity a měny, které jsou u eToro k dispozici:

. .
Způsoby vkladu na eToro
Metoda Čas Měny Krajiny Limit vkladů Další informace
Bankovní převod 4-7 dní USD, GBP, EUR Mezinárodní Neomezený

Uveďte ID transakce, aby nedocházelo ke zpoždění při připisování prostředků.

Pokud je to možné, ujistěte se, že převádíte prostředky na bankovní účet ve stejné měně, jako je váš vlastní bankovní účet (USD, EUR nebo GBP), abyste se vyhnuli zbytečným bankovním poplatkům

Kreditní/debetní karta Instantní USD, GBP, EUR a AUD Mezinárodní 40 000 USD Podporované karty: Visa, MasterCrad, Electron a Maestro. Transakce se na vašem výpisu zobrazí jako Etoro nebo www.etoro.com
. Transakce v EHP mohou vyžadovat ověření.

PayPal

Instant USD, GBP, EUR a AUD Mezinárodní 10 000 USD PayPal není k dispozici v řadě zemí, včetně Velké Británie, USA, Brazílie a Argentiny. Nicméně pro Čechy je PayPal povolen.

NETELLER

Instant USD, GBP, EUR Mezinárodní 10 000 USD

NETELLER není k dispozici v řadě zemí, včetně USA, Turecka a Japonska

SKRILL Instantní USD, GBP, EUR Mezinárodní 10 000 USD
RYCHLÝ PŘEVOD Instantní USD, GBP, EUR EEA 5 500 USD Pro provedení vkladu se nemusíte u společnosti Rapid registrovat, ale pro dokončení transakce budete muset mít přístup do svého internetového bankovnictví.
iDEAL Instantní EUR Nizozemsko 50 000 USD Pro provedení vkladu se nemusíte registrovat u iDEAL, ale pro dokončení transakce budete muset mít přístup do svého internetového bankovnictví.
Klarna / Sofort Banking Instantní EUR Německo, Rakousko, Nizozemsko, Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Belgie, Finsko, Francie a Polsko. 30 000 USD K provedení vkladu není třeba se registrovat v bankovnictví Klarna/Sofort, ale k provedení transakce je třeba mít přístup do internetového bankovnictví. Výhodytředky vložené prostřednictvím bankovnictví Klarna / Sofort je možné vybrat do 7 pracovních dnů od provedení vkladu.
Online bankovnictví - Trustly (region EU) Instantní EUR, GBP, SEK, DKK, NOK, PLN, CZK Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Litva, Lotyšsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rakousko, Slovensko, Spojené království, Španělsko a Švédsko40 000 dolarů Pro tuto možnost platby neexistuje žádný další registrační proces. K dokončení transakce bude vyžadován přístup k vašemu účtu v internetovém bankovnictví. Výhodytředky vložené pomocí služby Trustly je možné vybrat do 7 pracovních dnů od jejich vložení.
POLi Instantní AUD Austrálie 70 000 USD Pro tuto možnost platby není potřeba žádný další registrační proces. K dokončení transakce bude vyžadován přístup k vašemu účtu v internetovém bankovnictví.
Przelewy 24 Instantní PLN Polsko 11 500 Kč Pro tuto možnost platby neprobíhá žádný další registrační proces. K dokončení transakce bude vyžadován přístup k vašemu účtu v internetovém bankovnictví.

Uveďte ID transakce, abyste předešli zpoždění při připisování prostředků.

Pokud je to možné, ujistěte se, že převádíte prostředky na bankovní účet ve stejné měně, jako je váš vlastní bankovní účet (USD, EUR nebo GBP), abyste se vyhnuli zbytečným bankovním poplatkům

eToro vkladové měny

Všechny obchodní účty jsou vedeny v USD, což znamená, že makléř bude vaše vložené peníze držet v této měně. To je nevýhodou, protože pokud vložíte prostředky v jiné měně, než je základní měna vašeho účtu, budete muset zaplatit poplatek za konverzi měny. Jinými slovy, poplatek za konverzi měny budete muset zaplatit za všechny převody prostředků jiné než vklady v USD.

Vhodným způsobem, jak ušetřit na poplatku za konverzi měny, může být založení bankovního účtu ve více měnách. U digitálních bank trvá založení účtu jen několik minut, po kterých můžete na nový účet nahrát svou stávající měnu, směnit ji v aplikaci za výhodné kurzy a poté ji zdarma nebo s malými náklady vložit na svůj makléřský účet.

Nejnovější články