Akciové futures rostou po výsledcích Netflixu

Futures na americké akcie se ve středu ráno obchodovaly výše po prudkém růstu tří hlavních indexů během úterní pravidelné obchodní seance.

Futures na americké akcie se ve středu ráno obchodovaly výše po prudkém růstu tří hlavních indexů během úterní obchodní seance.

Futures na index Dow Jones Industrial Average vzrostly o 165 bodů, tj. o 0,52 %. Futures na indexy S&P 500 a Nasdaq 100 vzrostly o 0,58 %, resp. 0,61 %. Společnost Netflix vzrostla o více než 7 % poté, co uvedla, že ve druhém čtvrtletí ztratila pouze 970 000 předplatitelů, což je méně než 2 miliony, které původně předpokládala.

Obchodníci sázející na to, že trhy nalezly dno a budou tlačeny kupředu vyššími než očekávanými podnikovými příjmy, v úterý vyhnaly akcie výše a všechny tři hlavní indexy se poprvé od dubna obchodovaly nad svými 50denními klouzavými průměry.

Nejnovější průzkum Bank of America mezi profesionálními investory ukázal, že zhoršující se nálada investorů potenciálně vytváří na trhu příležitost k nákupu.

K růstu přispěly také výnosy, přičemž akcie bank, jako je Goldman Sachs a Bank of America, skončily po pozitivních výsledcích. Obě banky reportovaly v pondělí. Akcie společností Halliburton a Hasbro posílily poté, co překonaly očekávané výsledky.

Další zprávy o výsledcích hospodaření se chystají na konec týdne. V nadcházejících dnech budou reportovat společnosti Tesla, United Airlines, American Airlines, Snap, Twitter a Verizon.

Zdroje: cnbc.com, Unsplash.com

Nejnovější články